Wise Game Booster

Oyun Performansı Artırma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.8 MB
  • Version 1.06
  • Dil TR / EN
  • Firma WiseCleaner
Wise Game Booster yazılımı bilgisayarınızda oyun oynarken meydana gelen ekran donmaları ve sistem yavaşlaması gibi sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilmiş ücretsiz bir bilgisayar oyunu performans arttırma yazılımıdır.
Wise Game Booster yazılımı bilgisayarınızda oyun oynarken meydana gelen ekran donmaları ve sistem yavaşlaması gibi sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilmiş ücretsiz bir bilgisayar oyunu performans arttırma yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızın performansını artırarak oyunları daha hızlı oynamanızı sağlar.

Yazılımda bulunan oyunlarım menüsüne bir kere tıklayarak otomatik olarak bilgisayarınızı tarayan ve ihtiyaç duyulan optimizasyonları yapan yazılımı ister profesyonel ister acemi bilgisayar kullanıcı olun herkes kolay bir şekilde kullanabilir. Manuel olarak sisteminizde herhangi bir optimizasyon yapmak isterseniz yine bu yazılım ile yapabilirsiniz.

Wise Game Booster yazılımı ile sistem optimizasyonu yapabilir, işlemleri ve servisleri yönetebilir, manuel olarak optimizasyon yapabilir ve daha iyi oyun performansı için sistem belleğini boşaltabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Wise Game Booster indir